Vylepšete svůj xRover REHA...

Fixační vložka do zdravotního vozíku xRover REHA - Model L

Vyztužená vložka bude přepravované osobě bezpečnou a pohodlnou oporou od hlavy až k patě, resp. nohám, neboť dole umístíte fixační klínek právě mezi nohy transportovaného. A pokud si budete přát, není problém upravit Vám fixační vložku přímo na míru.

Síťka-tropiko na zdravotní vozík xRover REHA - Model L

Ochranná síťka na každý model xRoveru. Zabrání náletu hmyzu, větších nečistot nebo jen jemně zastíní přímé slunce. Ideální pro cyklistické výlety a túry do přírody.

Připevňuje se jednoduše zipem k boudičce kočárku/vozíku. Ve velkém xRover bagu ji máte stále s sebou na všech cestách.

Pláštěnka na zdravotní vozík xRover REHA - Model L

Větru, sněhu, ani dešti neporučíte, ale to neznamená, že nemůžete všichni ven. Jak zaopatříte sebe, necháme na Vás, ale transportovanému se bude určitě hodit naše luxusní pláštěnka, která kompletně zakryje vrchní část vozíku. Je vyrobena z pevného materiálu, který je zároveň dobře průhledný. A když se náhodou vyjasní, šup s pláštěnkou do zadní tašky vozíku.

Stínící kšilt k boudě - model L

Prodloužení boudičky zakryje více prostoru v kočárku / vozíku. 

Vybírat je opravdu z čeho, můžete si kšilt sladit barevně s barvou vašeho vozíku / kočárku.

 

Transportní vak na zdravotní vozík xRover - model L

Not just the wheels but the entire stroller deserves a solid and firm bag. That is why we have developed a complex bag for problem-free transport of the entire stroller, including accessories.

Zimní vak do zdravotního vozíku xRover - model L

Jedná se o univerzální vyteplený zimní vak. Osoba s Vámi může ven po celou zimu, ale na svém těle chlad nepocítí. Jeho odepínací nánožník lze jednoduše hodit do pračky a otvory pro protažení pětibodových pásů zajistí maximální bezpečnost.

Windstopper na zdravotní vozík xRover REHA - Model L

V Česku svítí slunce průměrně 1.500 hodin ročně. Ale Vy chcete pochopitelně sportovat i v těch zbylých. Když zrovna neleje jako z konve, ocení přepravovaná osoba windstoper z hydrofobního materiálu, který se na vozík/ kočárek připne pomocí zipu, a díky průhledu pro oči nebrání ve sledování stromů ve větru se klátících.

Cykloset - REHA M, L pro kola 29" ke zdravotnímu vozíku za kolo xRover

Cykloset se skládá z tažné tyče za kolo s rychloupínacími prvky, blatníku, spojovacího příslušenství s pojistnými prvky, vlaječky a uchycovacích prvků 2x na jízdní kola. Univerzální pro všechny modely xRover REHA. 
​Cycloset - model M, L pro kolo 29" tažná tyč, 2x rychloupínací spona, blatník, vlaječka, držak na kolo 2ks. Pouze pro modely xRover M a L.
​Designováno pro jízdní kola s průměrem kol 29". Menší rádiu zatáčení doprava.